Zespół muzyczny Romi

    Drodzy Państwo zapraszamy do zapoznania się z ofertą zespołu muzycznego Romi. Zespół Romi to nie tylko muzyka, której jakość stale podnosimy.

W zakres naszych usług wchodzą również: wodzirejka, czytelna i kulturalna konferansjerka. Stale opracowujemy nowe konkursy weselne i integracyjne. Śmieszne rekwizyty typu okulary, peruki, nakrycia głowy ułatwiają zadanie rozbawienia gości weselnych, dzieci. Nasz zespół ukierunkowuje się przede wszystkim w stronę oprawy muzycznej wesel, a także zabaw karnawałowych czy sylwestrowych.

   Prowadzimy zarejestrowaną działalność gospodarczą. W sytuacji kiedy nasi klienci nie mogą się spotkać i osobiście podpisać umowy, realizujemy podpisanie umowy i rezerwację terminu "na odległość". Zachęcamy zawsze do spotkania się z nami, by zobaczyć np. jak  prowadzimy wesele,  konkursy czy posłuchać muzyki na żywo.

    Dysponujemy profesjonalnym, renomowanym sprzętem muzycznym  i oświetleniowym, a także wytwornicą dymu ( również wytwornicą Ciężkiego Dymu- Taniec w Chmurach- dodatkowa usluga). Niezwykle realistyczne brzmienie topowego keyboardu Tyros 5, oraz szeroki repertuar wykonywanych utworów od rocknrolla lat 60-tych po lata 80-te, 90-te poprzez hity pop, rock do współczesnej muzyki, również  disco, dance czy disco polo dance pomaga trafić w gusta osób bawiących się na parkiecie. Stale obecne są utwory dla starszego jak i najmłodszego najmłodszego pokolenia. 

   Oświetlenie m.in. sterowane głowice oświetleniowe, kurtyna oświetleniowa LED, reflektory par wpływają na niesamowity nastrój, dynamikę, uzupełnienie oświetlenia z muzyką, a takżę magię kolorów na zdjęciach weselnych.

   W ofercie zespołu Romi pojawiła się dodatkowa usługa. To tzw. Ciężki Dym do Pierwszego Tańca (taniec w chmurach) czy podczas wprowadzenia Tortu Weselnego.

  Najważniejsze na koniec: wspaniały, ciepły wokal damski i męski, wiele utworów uzupełniających się głosowo oraz wykonywanie utworów muzycznych " live". W naszym Demo zamieszczamy muzykę na żywo bezpośrednio z sal weselnych lub wykonanych w warunkach domowych. Często zapraszamy przyszłe Pary Młode, by oceniły nas na żywo i zobaczyły na przedstawionych filmach weselnych w jaki sposób prowadzimy zabawy integracyjne czy oczepinowe. Kochani oceńcie nas na żywo!  Zapraszamy na prezentację ;-)